סגל המרצים

ללמוד מהטובים ביותר

National College of Aesthetic Medicine

צוות ההדרכה במכללה הלאומית לרפואה אסתטית מורכב מבכירי הרופאים בישראל.

המכללה הלאומית לרפואה אסתטית עם מיטב הרופאים והמרצים בתחום הרפואה האסתטית , בנינו תכנית לימוד והכשרה ייחודית שתאפשר לרופאים להשתלב בתחום הרפואה האסתטית.
לימודי אסתטיקה רפואית במכללה מתבססים על הפן התאורטי והן על הפן המעשי. בקורס ילמדו בצורה מעמיקה על רזי המקצוע וכן יתרגלו באופן מעשי את הידע הנרכש במסלול הלימוד.
ההתנסות המעשית תשפר את היכולות, תקנה לרופאים מיומנויות שונות וכן ייקנו להם ניסיון. במסגרת תכנית הלימוד יועברו סדנאות ממוקדות בנושאי חומרי המילוי והתכשירים, הסדנאות יועברו בשיתוף חברות מוכרות בתחום.

ד"ר עידן בן צרויה

ד"ר עידן בן צרויה הינו רופא כירורג העוסק בטיפולים פלסטיים ואסתטיים . תחומי הלימוד פיסול הפנים באמצעות חומצה היאלורונית ובוטוליניום טוקסין.

קרא עוד »

ד"ר דיאא זייד

ד"ר דיאא זייד עוסק ברפואה אסתטית ומנהל מרפאה פרטית בתל-אביב. את הטיפולים האסתטיים השונים הוא מבצע בשיטות מתקדמות ובגישה ואבחון אישי וממוקד של המטופל/ת.

קרא עוד »

ד"ר דריה אנדרייבסקי

ד"ר דריה אנדרייבסקי MD הנה רופאת נשים העוסקת ברפואה אסתטית ואסתטיקה וואגינאלית . את הטיפולים האסתטיים השונים היא מבצעת בשיטות מתקדמות ובגישה ואבחון אישי וממוקד של המטופל/ת .

קרא עוד »

ד"ר איתן טובי

ד"ר איתן טובי, ד"ר איתן טובי הינו רופא מזה 25 שנים. ד"ר איתן טובי עוסק מעל 10 שנים ברפואה אסתטית. מרצה תחום חומרי מילוי ובוטוקס טכניקות טיפול למתחילים ולמתקדמים

קרא עוד »

ד"ר לורט הרציאנו

ד"ר לורט הרציאנו – מומחית לרפואת עור עם וותק של למעלה מ 20 שנה בתחום הרפואה האסתטית.
עוסקת כיום בדרמטולוגיה אסתטית וייעוץ וטיפול בכל סוגיות העור

קרא עוד »

ד"ר בת שבע מרקוס

ד"ר בת-שבע מרקוס – מנהלת רפואית של המכללה משנת 2015 . מומחית לרפואת עור ומין בוגרת ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים. כיום עוסקת בדרמטולוגיה אסתטית וייעוץ וטיפול בכל סוגיות העור

קרא עוד »